Перехід на «літній» час-2021 в Україні поки що не скасовано

Дата: 27.03.2021 12:28

Сподівання на те, що в Україні нинішнього року скасують «літній» час були марними.  На засіданні Верховної Ради 19 березня для прийняття Законопроєкту 4201 про скасування літнього часу у першому читанні депутатам не вистачило голосів, документ відправили на повторне друге читання. Найближче пленарне засідання призначене на 13 квітня.

Датою переходу на літній час визначено останню неділю березня. Це означає, що у 2021 році українці повинні перевести стрілки годинника на одну годину вперед в ніч на 28 березня.

Довідково: Автори законопроекту наполягають, щоб Україна не переходила на літній час, оскільки тоді відбудеться перехід з другого у третій часовий пояс у шкалі Всесвітнього координованого часу.