Вітаємо дипломантів відкритого літературно-поетичного конкурсу «Муза»

Дата: 30.03.2021 14:29

25 березня літературно-поетичний клуб «МУЗА» Березанського селищного будинку культури відкрив двері музичної зали для проведення святкового заходу, на якому було оголошено результати літературно-поетичного конкурсу «Муза».

Конкурс проходив дистанційно у лютому-березні поточного року в двох номінаціях – «Поезія» і «Проза» і був відкритим для майстрів слова без вікового і географічного обмеження.

Участь у конкурсі взяли десять поетів та двоє прозаїків з Березанки, Ольшанського, Ташиного, Дмитрівки, Рибаківки, Києва та Одеси. Кожен конкурсант, відповідно до положення, представив в електронному вигляді 5 власних конкурсних робіт.

Роботи оцінювало імените журі: Надія Любка – поетеса, авторка пісень, педагог, членкиня творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України»; Галина Запорожченко - українська поетеса, освітянка, краєзнавець, громадська діячка, членкиня Національної Спілки письменників України, авторка поетичних збірок, співавторка поетичних збірок, альманахів, посібників та голова журі Віра Марущак – українська письменниця, прозаїк, журналіст, автор шести прозових книг і трьох навчальних посібників, володарка ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, медалі «Почесна відзнака» та багатьох інших нагород.

Роботи конкурсантів оцінювались за такими критеріями: актуальність теми, відповідність змісту й форми, стилістика, рівень володіння мовою, художні засоби.

Журі працювало дистанційно, і вітання учасникам конкурсу і дипломантам, у зв’язку з карантинними обмеженнями, теж було дистанційним. Відеовітання від голови журі Віри Марущак.

Отож, найвищі нагороди отримали:

Номінація «Поезія»:

Дипломом III ступеня – Сергій Білоконь з Ольшанського, Олександр Бенедюк, Оксана Біла і Ада Локтіонова з Березанки.

Дипломом II ступеня – Олена Невестюк з Березанки, Надія Цьома з Ташиного, Галина Фікс з Дмитрівки.

Дипломом I ступеня – Алла Голокоз з Красного, Оксана Музиченко з Березанки, Микола Паєв з Рибаківки.

Номінація «Проза»:

Диплом II ступеня відправляється поштою в Київ Валерію Мельниченку,

Диплом I ступеня - відправляється до Одеси Мірі Фрідом.

Кожен дипломант отримав у подарунок від члена журі, поетеси Надії Любки збірку її віршів «Благословляю я життя».

Бажаємо дипломантам і всім учасникам конкурсу й надалі розвивати свій талант. Нехай багаття поетичного натхнення розгориться великим полум’ям!