Березанські майстрині Ольга Костюк і Марія Гаврилюк – переможниці обласного конкурсу «Материнська пісня»

Дата: 31.03.2021 16:05

27 березня 2021 року відбувся обласний конкурс «Материнська пісня», який зібрав понад 500 шанувальників вокального та декоративно-прикладного мистецтва Миколаївщини. Конкурс проводився дистанційно у двох номінаціях «Вокальне мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво».

Участь у конкурсі в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» взяли дві добре відомі березанські майстрині – Ольга Костюк, членкиня народної студії «Свічадо» й обласного творчого об'єднання «Прибужжя» та керівник народної студії «Свічадо» Березанського селищного будинку культури Марія Гаврилюк .

Учасниці презентували світлини із зображеннями своїх конкурсних робіт: Ольга Василівна – ляльки-мотанки, Марія Володимирівна – живопис (три картини, обємна техніка, олія).

За підсумками обласного конкурсу «Материнська пісня-2021» Гран-прі отримала Ольга Костюк,  III-тє місце – Марія Гаврилюк.

Переможців обласного конкурсу «Материнська пісня» було нагороджено дипломами управління культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації.

Вітаємо наших чарівних рукодільниць з нагородами! Бажаємо постійного творчого натхнення для розвитку української культури, нових шедеврів, вдячних відвідувачів. Дякуємо Вам за позитивну енергетику, яку Ви даруєте на своїх виставках!