Очільник Березанської селищної територіальної громади Валерій Хоміцький вакцинувався залишковою дозою препарату проти COVID-19

Дата: 02.04.2021 10:36

В останній день березня Березанський селищний голова Валерій Хоміцький добровільно зробив перше щеплення вакциною Covishield/AstraZeneca на пункті щеплення в Березанському центрі первинної медико-санітарної допомоги. Почуваюся добре, побічних ефектів немає.

Очільник громади вакцинувався залишковою дозою препарату. МОЗ України рекомендує для ефективного використання флакону вакцини, що містить 10 доз, щеплювати пріоритетну групу громадян, до яких входять і керівники органів місцевого самоврядування.

В. Хоміцький: «Щеплення – це ефективний і важливий елемент у подоланні гострої фази пандемії COVID-19. Вакцина готує наш організм до боротьби з певною інфекцією чи вірусом, а згодом формує імунітет до цієї хвороби. Якщо щонайменше 60% населення щепиться буде сформовано колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби. Тільки так ми зможемо зупинити пандемію і повернутися до нормального життя».