Депутати затвердили рішення про прийняття на баланс Березанської селищної ради некомерційних підприємств первинної і вторинної ланок медичної допомоги

Дата: 05.04.2021 12:56

02.04.2021 в приміщенні Березанської селищної ради за головування очільника громади Валерія Хоміцького відбулася чергова VII сесія VIII скликання. В пленарному засіданні сесії взяли участь 22 із 26 депутатів селищної ради, старости, преса. На сесію було запрошено депутатів Миколаївської обласної ради Володимира Погадаєва і районної ради Антоніну Погадаєву.

Фото без опису Фото без опису

На порядок денний було винесено 33 питання і 34 – Різне. Перед початком засідання від депутатів надійшла пропозиція внести зміни до порядку денного сесії і включити до порядку денного чотири питання: 1. Про надання дозволу на використання жорстви для задоволення потреб громади; 2. Про внесення змін до складу постійних комісій Березанської селищної ради VIII скликання; 3. Про внесення змін та доповнень до складу комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку та екології, благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування Березанської селищної ради VIIIскликання; 4. Про внесення змін до штатного розпису апарату територіальної громади Березанської селищної ради на 2021 рік. За більшістю депутатських голосів дані питання було включено до порядку денного за відповідними номерами 34, 35, 36, 37.

Фото без опису Фото без опису

В результаті обговорень депутатами було знято з голосування питання про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки ТОВ «ВАЙДА»МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО». А питання про внесення змін та доповнень до складу постійної комісії з питань земельних ресурсів…просторового планування Березанської селищної ради VIIIскликання не було прийнято. Решту питань (35) було прийнято депутатами за більшістю голосів.

Зокрема, було надано згоду на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селища Миколаївського району у комунальну власність Березанської селищної ради КНП «Березанська центральна районна лікарня Березанської районної ради» та КНП «Березанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Березанської районної ради», а також затверджено фінансовий план Березанської центральної районної лікарні Березанської селищної ради на 2021 рік.

Також надано дозвіл на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт «Системи автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в приміщеннях Краснопільського ЗЗСО» та капітальний ремонт блискавкозахисту Краснопільського ЗЗСО;

затверджено зміни до бюджету Березанської селищної ради на 2021 рік;

затверджено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт «Системи автоматичної пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу в приміщеннях Краснопільського ЗЗСО  в сумі 962 307,05 гривень;

затверджено робочий проект по капітальному ремонту стадіону «Фортуна» в Березанці в сумі 11 529 480 грн;

затверджено План соціально-економічного розвитку Березанської селищної ради територіальної громади на 2021-2023 роки;

тимчасово, до 1 червня  2021 року, покладено виконання обов’язків старости на території сіл Лимани, Вікторівка, що входять  до складу Лиманівського старостинського округу, на ГАВЛІК Галину Валентинівну – старосту Василівського старостинського округу, за її згодою;

внесено зміни до Програми «Питна вода по Березанській селищній раді на 2020-2021 рік»;

затверджено рішення по 21 земельному питанню.

Порядок денний, список присутніх депутатів, результати поіменного голосування та протокол засідання сесії публікуються на офіційному сайті Березанської громади у терміни, згідно з чинним законодавством, у розділі «Офіційні документи», підрозділ «Рішення сесії», перехід за посиланням https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1617629728/

Сесія транслювалася у фейсбук наживо в режимі он-лайн.