Позачергова VIII сесія VIII скликання від 04.2021

Дата: 07.04.2021 10:06

Порядок денний позачергової VІІІ сесії VІІІ скликання від  16.04.2021

Постійна комісія з питань земельних ресурсів

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до рішень сесії Краснопільської сільської ради «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Проєкт рішення №... "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВАРИСТВУ  З  ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Проєкт рішення №... "Про зарахування земельних ділянок до земель запасу Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Литвиновій Діані Дмитрівні"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянці України Антонцевій Наталі Іванівні"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про передачу земельних ділянок в оренду громадянці України Кармазь Марії Григорівні"

Проєкт рішення №... "Про передачу земельних ділянок в оренду громадянці України Магас Наталі Миколаївні"

Проєкт рішення №... "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про передачу земельних ділянок в оренду громадянину України Максимчуку Олександру Васильовичу"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до пункту 11 рішення від 26.08.2020 року № 43 позачергової XXХV  сесії VII скликання «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України»

Проєкт рішення №... "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу прав на земельних торгах у формі аукціону"

Проєкт рішення №... "Про відмову у наданні дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)"

Проєкт рішення №... "Про відмову щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Діденку Олексію Вікторовичу"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Хритченко Анні Олександрівні"

Проєкт рішення №... "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України"

Проєкт рішення №... "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам України"

Проєкт рішення №... "Про надання дозволу  ТОВ «ФІДЕА ГРУП» на проведення робіт із збереження малих річок та/або джерел"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін та доповнень до складу  комісії  з питань земельних ресурсів, соціального розвитку  та екології,   благоустрою, житлово-комунального господарства, приватизації, комунальної власності, промисловості, транспорту та зв’язку, просторового планування Березанської селищної ради VІII скликання"

Мандатна комісія з питань депутатської діяльності,  етики, законності, захисту прав людини, антикорупційної діяльності, громадської згуртованості, регуляторної діяльності, соціального захисту, культури, освіти, туризму, медицини та спорту, засобів масової інформації, побутового  обслуговування населення, молодіжної політики та духовності

Проєкт рішення №... "Про затвердження  на посаду заступника селищного голови"

Комісія з питань планування бюджету, фінансів,

соціально-економічного розвитку та інвестицій

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про умови оплати праці працівників Фінансового відділу Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до  штатного  розпису  апарату територіальної громади Березанської селищної ради на 2021 рік"