Атестація педагогічних працівників- 2021 Березанської селищної територіальної громади

Дата: 08.04.2021 15:37

З метою активізації творчої професійної діяльності вчителів, стимулювання їх безперервної фахової  освіти, якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання, забезпечення соціального захисту компетентної педагогічної праці, підвищення ефективності управлінської діяльності керівників навчальних закладів та рівня їх професійної компетентності і фахової майстерності та згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників 08 квітня 2021 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту  Березанської  селищної ради відбулося засідання атестаційної комісії  ІІ рівня.

Атестаційною комісією, відповідно до затверджених індивідуальних планів-графіків, оцінювалась діяльність педагогічних працівників з огляду на рівень теоретичної, методичної та професійної компетентності, рівень навчальних досягнень учнів, використання педагогами оптимальних форм і методів на уроках та в позакласній роботі, участь у методичних об’єднаннях.

Акцентувалася увага не тільки на певному освітньому рівні вчителів, рівні володіння ІКТ, а й здатності ними творчо використовувати набутий досвід у своїй діяльності. З метою популяризації власних здобутків педагоги   провели відкриті уроки, позакласні заходи. Більшість уроків відзначалися продуманістю, оригінальністю, творчим підходом, вмілим використанням елементів інтерактивного, розвивального, осибистісно орієнтованого навчання, інформаційно-комп’ютерних технологій.

Протягом року практикувалися виступи вчителів, які атестуються, на засіданнях районних методичних об’єднань.

Всього у 2020-2021 навчальному році атестувалось 52-оє педагогічних  працівників закладів освіти Березанської селищної ради.  Атестаційною комісією ІІ рівня атестувалося 17 педагогів, з  них:

- присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» – 1;

- відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» – 8;

- відповідають раніше присвоєним  педагогічним  званням  – 4 ;

- відповідають займаній посаді - 8.

За матеріалами відділу ОКМС Березанської селищної ради.