Наблизити послугу «Укрпошти» до кожного громадянина – головне завдання Миколаївської дирекції УДПЗ «Укрпошта»

Дата: 08.04.2021 16:32

08.04.2021 у приміщенні Березанської селищної ради відбулася робоча зустріч керівництва Миколаївської дирекції Українського Державного підприємства Поштового зв'язку «Укрпошта» з очільником і старостами селищної територіальної громади.

Головна тема розмови – оптимізація діяльності нових якісних послуг «Укрпошти» у старостинських округах Березанської громади.

Є сподівання й на суттєве покращення рівня обслуговування сільського населення «Укрпоштою», оскільки Державне підприємство поштового зв’язку скоро почне використовувати спеціальний автотранспорт для доставляння експрес-відправлень та міжнародних EMS-відправлень з відділень до сортувальних центрів.