Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта

Дата: 01.05.2020 13:09

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта

1.Вид та назва регуляторного акту: проєкт рішення Березанської селищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Березанської територіальної громади у 2020 році».

2.Назва виконавця заходів з відстеження: юридичний сектор, відділ бухгалтерського обліку та звітності.

3. Цілі прийняття актувстановлення ставок  податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки відповідно до вимог Податкового кодексу України; надходження до селищного бюджету податкових надходжень від сплати  податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки орієнтовно у розмірі 1340,963 тис.грн.,  що дозволить збалансувати інтереси суб’єктів господарювання, населення, органів влади; забезпечення виконання в 2020 році програм; дотримання вимог законодавства, зокрема Податкового кодексу України; прозорість та відкритість діяльності органів місцевої влади.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 01.05.2020р. -10.05.2020р.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Враховуючи цілі регулювання для відстеження результативності регуляторного акту, були визначені такі показники результативності:

• розмір надходжень до селищного бюджету;
  • кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акту;
  • розмір коштів і час, що витрачатимуться СГ та/або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог акту;
  • рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акту.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

Показник

І квартал

2020 р.

ІІ квартал

ІІІ квартал

ІV квартал

2020р.

Розмір надходжень до міського бюджету, грн.

271187,7

154149,31

562073,35

353553,14

Кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акту

12

19

84

32

Розмір коштів і час, що витрачатимуться СГ та/або фізичними особами, пов'язаними з виконанням вимог акту

Час затрачений на ознайомлення з рішенням  та внесення змін до внутрішніх процедур обліку та  звітності становить 2,5 години для одного суб'єкта господарювання, в грошовому вираженні витрати  для 147 суб'єктів господарювання становлять 3648,88 грн. Протягом податкового року, суб'єктами господарювання буде сплачено податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, орієнтовно на суму 1340,963 тис.грн.

Рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акту.

Всі суб’єкти господарювання будуть проінформовані про рішення Березанської ради шляхом опублікування його на офіційному сайті  селищної ради.