Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту

Дата: 15.09.2020 13:13

Звіт про повторне відстеження результативності регуляторного акту

1. Вид та назва регуляторного акту: рішення Березанської селищної ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на  території Березанської територіальної громади на 2020 рік».

2. Назва виконавця заходів з відстеження: юридичний сектор, відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності.

3. Цілі прийняття актувстановлення ставок  податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, відповідно до вимог Податкового кодексу України; надходження до міського бюджету податкових надходжень від сплати  податку  на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,  що дозволить збалансувати інтереси суб’єктів господарювання, населення, органів влади; забезпечення виконання в 2020 році програм; дотримання вимог законодавства, зокрема Податкового кодексу України; прозорість та відкритість діяльності органів місцевої влади.

4. Строк виконання заходів з відстеження: 15.09.2020р. - 15.10.2020р.

5. Тип відстеження: повторне.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Враховуючи цілі регулювання для відстеження результативності регуляторного акту, були визначені такі показники результативності:

• розмір надходжень до міського бюджету;
  • кількість суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб, на яких поширюватиметься дія акту;
  • рівень поінформованості суб’єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акту.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

Показники

2019 рік

2020 рік (очікуване)

9 місяців 2020 року

розмір надходжень до  бюджету, тис. грн.

7807,525

8328,88

6729,302

199

225

201

1

Суб’єкти проінформовані про рішення ради шляхом опублікування його на офіційному сайті ради

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Можна зробити висновок, що прийняття регуляторного акту – рішення ради «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на  території Березанської територіальної громади на 2020 рік» несе позитивний результат.