Визначення стратегії та дій Служби у справах дітей щодо захисту прав неповнолітніх

Дата: 15.04.2021 11:54

15.04.2021 в Березанській селищній раді під головуванням очільника громади Валерія Хоміцького, за участі фахівців Служби у справах дітей, Центру соціальних служб, відділу соціального захисту населення, сім’ї та молоді , освіти, медицини та поліції відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Березанської селищної ради.

Розглядали 9 питань, з них: три – про неналежне виконання батьківських обов’язків мешканців сіл Комісарівка і Щасливе, за результатами розгляду комісія вирішила направити до суду документи щодо позбавлення батьківських прав однієї особи, двом іншим було рекомендовано пройти лікування від алкогольної залежності.

Четвертим розглядали питання щодо позбавлення батьківських прав громадянина з Калинівки - вирішено направити відповідні матеріали до суду; 5им було питання  про визначення  місця проживання дитини  (смт. Березанка).

Наступні три питання –  по взаємозвірці з поліцією щодо вчинення неповнолітніми правопорушень та притягнення їх до відповідальності; звіт про виконання попередніх рішень комісії, а також  було затверджено 13 індивідуальних планів  соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, дитини - сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.