Інформація щодо вчасної сплати за спожиті житлово-комунальні послуги

Дата: 16.04.2021 13:26

До відома мешканців Березанської селищної територіальної громади!

Вчасно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги – обов’язок кожного!

Згідно зі ст. 9 розділу III Закону України «Про житлово-комунальні послуги», споживач здійснює оплату за спожиті комунальні послуги щомісяця, споживач не звільняється від плати за житлово-комунальні послуги, отримані ним до укладання відповідного договору.

Згідно з п. 4 ст. 26 розділу V Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст.. 22 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», виконавець комунальних послуг має право обмежити (припинити) надання відповідної комунальної послуги у разі непогашення в повному обсязі заборгованості протягом 30 днів.

Зверніть увагу, ст. 25 розділу V «Про житлово-комунальні послуги» зобовязує споживача укласти договір про поводження з побутовими відходами.

Шановні абоненти! Просимо не порушувати Законів України і вчасно сплачувати за спожиті послуги до 5 числа місяця, наступного за звітним; надавати показники лічильника (згідно з Постановою № 960 від 05.07.2019 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого водопостачання та водовідведення», п. 15 ст. 38)4 заздалегідь попереджати (письмово) про зміну місця проживання (або фактичної кількості проживаючих).

У випадку ігнорування даного повідомлення, адміністрація КП «Березань» буде змушена звернутися до суду відповідно до ст. 8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Реквізити для оплати: р/р № UA543266100000026003053220322, ЄДРПОУ 36743229, МФО 326610 Миколаївське РУ АТ КБ «ПриватБанк».

При оплаті обов’язково вказувати КОНКРЕТНИЙ ВИД ПОСЛУГ, номер лічильника та показники лічильника.

Тел. відділу збуту: +38(066)85-15-200

Тел. приймальні: (05153)2-10-74