Проєкти рішень виконавчого комітету від 04.2021 р.

Дата: 21.04.2021 15:23

Порядок денний

Проєкт рішення №... "Про стан фінансово-господарськоїдіяльності КП «Березань» за березень 2021 року"

Проєкт рішення № ... "Про призначення опікунства"

Проєкт рішення № ..."Про  надання дозволу Сулімі Ользі Сергіївні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №..."Про організацію та проведення громадський робіт в Березанській селищній раді"

Проєкт рішення №..."Про упорядкування  адресного господарства об’єкту нерухомого майна"

Проєкт рішення №..."Про взяття на соціальний квартирний облік  гр. Дудік А.В."

Проєкт рішення №..."Про взяття на соціальний квартирний облік гр. Козлова Д.В."

Проєкт рішення №..."Про взяття на соціальний квартирний облік гр. Кросенко К.О."

Проєкт рішення №..."Про взяття на соціальний квартирний облік гр. Марчук В.О."

Проєкт рішення №..."Про взяття на соціальний квартирний облік гр. Прокопенка О.О."

Проєкт рішення №..."Про охорону життя людей на водних об’єктах, що розташовані на території Березанської територіальної громади"

Проєкт рішення №..."Про основні завдання цивільного захисту Березанської ОТГ на 2021 рік"

Проєкт рішення №..."Про відмову в укладенні договору про фактичне відшкодування збитків за використання земельної ділянки"

Проєкт рішення №..."Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"