Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками»

Дата: 22.04.2021 13:59

На території Березанської громади з 20.04.2021 р. по 30.11.2021р. проводитиметься  Конкурс міні-грантів «Громада своїми руками» для громадських організацій, органів самоорганізації населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та ініціативних груп громадських активістів, спрямованих на розвиток громади та вирішення місцевих проблем територій.

Організатором Конкурсу виступає Березанська селищна рада в рамках програми соціального партнерства з ТОВ «ДТЕК».

Максимальний розмір міні-гранту, що може бути наданий учаснику, якого буде визначено переможцем складає до  80 000 (вісімдесяти тисяч) гривень на один проєкт.

У Конкурсі можуть брати участь проєкти, дата початку реалізації яких має розпочатись не раніше 15 липня 2021 року та дата закінчення – не пізніше 30 листопада 2021 року.

Заявки подаються в електронному вигляді на Сайт ДТЕК https://gromada.dtek.com/  (далі – Сайт) шляхом заповнення спеціальної онлайн-форми та завантаження підписаної керівником проєкту та відсканованої проєктної Заявки затвердженої форми, з усіма додатками до проєктної Заявки в одному файлі (формат PDF-файлу).

Крім того, вся документація  за Заявкою передається Адміністратору Конкурсу ініціативною групою у паперовому вигляді  шляхом заповнення спеціальної форми, що підписана керівником Заявника або ініціативної групи проєкту з усіма додатками до проєктної Заявки.

До Адміністратора Конкурсу звертатися до: Стаднік Юлії Костянтинівни, тел. (067) 585 97 72, amer.zelenodolsk@gmail.com

Заявки приймаються з 00:00 20 квітня 2021 року до 23:59 22 травня 2021 року (за київським часом, UTC +2) ) на сайті https://gromada.dtek.com/. Адміністратор Конкурсу приймає заявки з 00:00 20 квітня 2021 року до 14.00  21 травня 2021 року (за київським часом, UTC +2).

Преференції з додатковими балами надаються Заявкам за напрямами: Енергоефективність в сфері ЖКГ, Екологія, Співпраця міст та сіл, Принципи безбар’єрності, Smart-технології.

Голосування  проводиться з 08:00 07 червня 2021 року до 23:59 19 червня 2021 року (за київським часом, UTC +2).

Визначення переможців Конкурсу здійснюється не пізніше 14 липня 2021 р.

Протягом 10 робочих днів після визначення переможців Конкурсу між Адміністратором Конкурсу та переможцем Конкурсу укладається відповідний Договір, в якому закріплюються взаємні зобов'язання і відповідальність сторін.

Одержувачі міні-грантів (громадські організації) готують і надають Адміністратору фінансово-аналітичні звіти (у встановленій формі, яка є додатком до Договору, і в терміни, визначені Договором).

За додатковою інформацією звертайтеся до локального координатора – Олексія Сидорчука 050-251-67-57.

Посилання на розпорядження:

Розпорядження № 124 - р.о. від 20.04.2021 "Про оголошення Конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками» та затвердження персонального складу Конкурсної Комісії"