В Березанській громаді тривають роботи по благоустрою

Дата: 06.05.2021 10:51

На території Березанської громади другий місяць триває Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». В рамках акції зроблено багато роботи по наведенню санітарного очищення території населених пунктів, посаджено дерева, кущі, квіти. Нині повним ходом йде покос зеленцю, якого після рясних дощів стало вдосталь.

Працівники по благоустрою селищної ради та КП «Березань» без перестанку працюють на покосі буряну. Так, 5 і 6 травня  вони очистили паркову зону по вулиці Центральній та біля памятника загиблим воїнам у Березанці, на кладовищі в Адамівці, на вїзді до Березанки.

Вже котрий рік поспіль з власної ініціативи на покосі трави працює на власному тракторі приватний підприємець Володимир Кочетков з Малахового. Він зачистив вибалку й узбіччя об’їзної дороги в Березанці (вул. Набережна) та вїзд від траси до селища.

Селищна рада дякує Володимиру за високу громадянську позицію й дієву допомогу. І сподівається, що приклад Володимира Кочеткова стане гарним прикладом для наслідування іншим підприємцям та мешканцям нашої громади.

Долучайтесь до Всеукраїнської акції! Зробімо свій населений пункт чистим і охайним!