Трудові колективи освітніх, культурних і соціальних закладів Березанської селищної ради працюють на благоустрої території громади

Дата: 06.05.2021 15:45

У четвер, 6 травня, колективи Березанської селищної ради, відділу ОКМС селищної ради, Березанського закладу дошкільної освіти «Сонечко» селищної ради, Центру надання соціальних послуг селищної ради, Березанського селищного БК та працівники КП «Березань» славно попрацювали на благоустрої території Березанки: побілили дерева і бордюри в парковій зоні по Центральній вулиці, пофарбували альтанки, лавки і каруселі в «Парку закоханих», пофарбували фасад закладу культури.

Роботи зробили багато, втомились, але отримали моральне задоволення – чисто, охайно, красиво! Головне, щоб люди любили своє селище, привчали дітей до чистоти і самі не смітили в місцях загального користування.

Березанська селищна рада дякує всім, хто прийняв участь у трудовому десанті на благо нашої територіальної громади.