Березанську громаду відвідав державний діяч і наш земляк Валерій Павлович Пустовойтенко

Дата: 07.05.2021 15:15

Сьогодні, 07.05.2021, Березанську громаду з дружнім візитом відвідав Прем’єр-міністр України (1997-1999 років), державний діяч, Почесний громадянин району і наш земляк Валерій Павлович Пустовойтенко. Найперше відвідав могилу матері, бабусі та всіх рідних. А потім зустрівся з керівництвом і представниками різних сфер громади.

«Настає час, коли тебе все більше тягне відвідати місце, де ти народився…», - такі серцещемні слова сказав Валерій Павлович при зустрічі з очільником Березанської громади Валерієм Хоміцьким.

Наш почесний земляк з радістю і великим задоволенням відвідав Березанську школу і пришкільний музей та Березанський історичний народний музей.

Фото без опису Фото без опису

Валерій Пустовойтенко подарував шкільному музею авторську книгу «Історія роду Пустовойтенків». До речі, у шкільному музеї зберігається чернетна робота В. Пустовойтенка «Генеалогічне древо роду Пустовойтенків» довжиною 5 метрів, яке стало основою для написання книги.

Фото без опису Фото без опису

Наостанок побажав своїм землякам подальшого успішного розвитку і процвітання громади.

Довідково: Валерій Павлович Пустовойтенко у 2000-2001 – радник Президента України, секретар політичної ради при Президентові України, з 2010 по 2014 – радник Президента України.

Нагороджений Орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня – за вагомий особистий внесок в розвиток вітчизняного футболу, досягнення високих спортивних результатів, багаторічну добросовісну працю і з нагоди20-річчя Всеукраїнської громадської організації «Федерація футболу України».