В Березанській громаді здійснено автопробіг, присвячений Дню Перемоги у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2021 14:53

В Березанській територіальній громаді 9 травня відбувся автопробіг, присвячений Дню Перемоги у Другій світовій війні.

Очільник Березанської громади Валерій Хоміцький, депутати селищної ради, громадськість разом із своїми дітьми здійснили сьогодні автопробіг з покладанням живих квітів до пам’ятника загиблим воїнам у селі Красне. Колонна автомашин проїхала вулицями центральної садиби територіальної громади - Березанки, й завершила у селі Красне біля пам'ятника загиблим воїнам у Другій світовій війні.

Таким чином учасники автопробігу продемонстрували символічний зв'язок поколінь та єднання в єдиному великому бажанні жити в мирі і добробуті, не допустити війни НІКОЛИ ЗНОВУ.

#автопробігДеньПеремоги