В Березанці відбувся футбольний міні-турнір, присвячений Дню Перемоги

Дата: 08.05.2021 19:33

8 травня в рамках проведення святкових заходів, приурочених до Дня Перемоги, в Березанці відбувся футбольний міні-турнір, який зібрав чимало футбольних фанатів.

Участь у турнірі взяли 6 команд Березанської громади: «Освітяни», «Пожежник», «Будівельник», «Поліція», «Ветерани», «Депутати». Команди були розподілені на дві групи: 1-ша – ветерани, поліція, депутати; 2-га група – пожежники, освітяни, будівельники. У першій групі лідируюче місце зайняли ветерани. У другій групі першість була за освітянами.

Команди, які зайняли у своїх групах перші місця – продовжили гру за перше місце міні-турніру, які зайняли другі місця – грали за третє і четверте місця; які зайняли третю сходинку – грали за п’яте і шосте місця турніру.

В результаті перше місце посіла команда «Освітяни» , друге – «Ветеран», третє – «Будівельник», четверте – «Депутати», п’яте – «Пожежник», шосте – «Поліція». Команди-призери були нагороджені кубками, медалями і грамотами від Березанської селищної ради.

Також було нагороджено грамотою кращого воротаря – Валерія Хоміцького, кращого нападаючого – Миколу Громового, кращого захисника – Олексія Карпова.

Міні-турнір був організований відділом ОКМС Березанської селищної ради і проходив на двох міні-футбольних полях зі штучним покриттям на території Березанського ЗЗСО.