У День пам’яті та примирення Березанська громада вшанувала подвиг українського народу у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2021 12:40

8 травня в Україні встановлено відзначення Дня пам’яті та примирення задля вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. З нагоди цієї дати сьогодні в приміщенні Березанського селищного будинку культури відбувся мітинг-реквієм «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо».

Захід проходив за участі Березанського селищного голови Валерія Хоміцького, голови Миколаївської районної державної адміністрації Ігоря Мухарського, депутатів обласної та районної рад Володимира Погадаєва і Антоніни Погадаєвої, які виступили з вітальним словом перед учасниками мітингу, голови ветеранської організації Михайла Зініна, депутатів селищної ради, представників установ, закладів, організацій.

«Це була найбільша в історії людства катастрофа, трагедія справді планетарного масштабу. В лихоліття війни було втягнуто 67 держав, 80 відсотків населення земної кулі. Жертвами цієї найкривавішої війни стали понад 80 мільйонів людей. Але нацизм побороли. Ми не маємо права забути те, якою великою жертовною ціною для нас завойовано мир. Вдячність за це ми маємо зберігати у своїх серцях усе життя…» - сказав у своїй промові очільник Березанської громади Валерій Хоміцький.

Фото без опису Фото без опису

Присутні мітингу, схиливши голови, хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих в тилу і на фронтах війни, а настоятель Свято-Покровського храму отець Олександр відправив панахиду за загиблими в роки війни.

Мітинг завершився покладанням живих квітів до вічного вогню й пам’ятника загиблим землякам у Другій світовій війні.

Захід підготували і провели працівники Березанського селищного будинку культури відділу ОКМС селищної ради.

Фото без опису Фото без опису