Повідомлення RASFF: в пальмовій олії виробництва Німеччини виявлено, з якої виготовляється печиво, виявлено 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD)

Дата: 13.05.2021 09:54

На виконання листа Держпродспоживслужби від 30.04.2021 № 11.1.3-26/10170 щодо доповнення до повідомлення RASFF.

Надсилаємо додаткову інформацію, отриману по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 29 квітня 2021 року стосовно виявлення 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) (5138 μg/kgppb) в рафінованій пальмовій олії, що експортувалась з Федеративної Республіки Німеччина (постачальник: Olenex Edible Oils GmbH, Brake) до Республіки Польща, де використовувалась при виготовленні печива (виробник: Bogutti Sp. zo.o., Zlotoklos), яке надіслано до України (отримувачі: ТОВ «АТБ-Маркет», просп. Олександра Поля, 40, м. Дніпро, 49000; ТОВ «Форвард-КД», вул. Бузкова, 2, м. Львів, 79035).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка,  57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua.

Повідомлення RASFF від 29.04.2021 № 2021.0019-fur 36 на 11 арк. (завантажити)

Інформація щодо простежуваності (завантажити)