Гордимося і пишаємося своїми талановитими земляками Микитою Зубалем і Василем Пєтковим

Дата: 14.05.2021 14:16

Березанська громада багата на талановитих людей. Ми завжди радіємо за їхні успіхи і досягнення. І пишаємося своїми земляками.

Сьогоднішня розповідь про молодого березанського спортсмена – чемпіона України з вільної боротьби, талановитого й сильного хлопця Микиту Зубаля, спортивним наставником якого був не менш талановитий тренер Василь Пєтков.

Фото без опису Фото без опису

Сім років Микита був вихованцем Березанської дитячо-юнацької спортивної школи. Тут він набув основних спортивних навичок та вмінь з вільної боротьби, що поклало стрімкий і впевнений початок на шляху до спортивних досягнень. Микита був неодноразовим чемпіоном юнацьких турнірів різного рівня.

На даний час Микита тренується на базі спортивного комплексу «Олімп» в м. Южний.

Із 2017 року по 2020 рік Микита Зубаль 5-ти кратний призер чемпіонату України з вільної боротьби. У 2018 році приймав участь в міжнародних змаганнях з вільної боротьби в Сербії , де посів 5-те місце, поступившись діючому чемпіону Європи.

У свої сімнадцять років він виконав нормативи майстра спорту.

Наприкінці квітня 2021року підкорена ще одна вершина. Микита приймає участь в чемпіонаті України з вільної боротьби в м. Бахмут і, перемагаючи дійсного чемпіона Європи, посідає перше місце.

На даний час Микита готується до чемпіонату Європи, який відбудеться в Німеччині в м. Дортмунд на початку літа. Побажаємо нашому Микиті Зубалю перемоги.

Доречно відзначити, що тренер нашого чемпіона – Пєтков Василь Іванович – нагороджений дипломом Асоціації вільної боротьби України за підготовку чемпіона України з вільної боротьби.

Гордимося і пишаємося Вами, наші дорогі земляки!