Чемпіонат області з футболу на березанському стадіоні "Фортуна"

Дата: 15.05.2021 20:25

15 травня на стадіоні «Фортуна» в Березанці відбувся матч чемпіонату Миколаївської області з футболу. «УкрНива» приймала команду з Южноукраїнська. Це був один із основних конкурентів за перше місце області. Нагадаємо, що у першому колі восени 2020 року наша команда зустрічалася в южноукраїнцями на їхньому полі, результат гри завершився з рахунком 1:1.

В нинішній грі «УкрНиві» потрібна була перемога, щоб залишити за собою перше місце і збільшити очковий відрив від конкурента. Але на жаль, наша команда поступилася з рахунком 4:2, змарнувавши багато гольових моментів та не реалізувавши 11-метровий удар. Проте гра була цікавою (див. фото, футболісти "УкрНиви" в біло-червоній формі).

Наступну зустріч «УкрНива» грає вдома з командою «Зорі над Бугом» з Вознесенського району. Слідкуйте за анонсом.

Укрнивівці висловлюють велику подяку вболівальникам за спортивну підтримку і обіцяють порадувати перемогами.