Проєкти рішень виконавчого комітету від 05.2021

Дата: 19.05.2021 09:37

Порядок денний засідання виконавчого комітету 27.05.2021

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Іллі Миколайовичу на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання комунальними підприємствами Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про стан фінансово-господарської діяльності КП «Березань» за травень 2021 року"

Проєкт рішення №... "Про затвердження заходів щодо відзначення Міжнародного Дня захисту дітей, Дня молоді та Дня Конституції України"

Проєкт рішення №... "Про припинення дії пунктів в рішеннях виконавчого комітету «Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам та землекористувачам»

Проєкт рішення №... "Про упорядкування  адресного господарства об’єкту нерухомого майна"

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну перебування малолітнього … Артема Євгеновичав КНП  «Миколаївський обласний будинок дитини»

Проєкт рішення №... "Про затвердження Порядку з оформлення, розгляду та обліку матеріалів про адміністративні правопорушення згідно ст. 197-198 КупАП та уповноваження посадових осіб на їх оформлення та розгляд"