Вітаємо баскетболісток збірної команди Березанської громади з почесним 3-ім місцем в обласних фінальних змаганнях

Дата: 19.05.2021 20:27

18-19 травня у Вознесенську проводилися обласні фінальні змагання з баскетболу серед дівчат XX обласної спартакіади серед учнів загальноосвітніх закладів Миколаївської області. Збірна команда дівчат Березанської територіальної громади взяла участь у цих змаганнях і посіла 3-тє місце. Щоб добитися такого успіху, наша команда обіграла баскетболісток з Дорошівської ТГ (Вознесенський район), міста Вознесенськ, Синюхинабратської ТГ (Первомайський район).

Наша команда була нагороджена кубком та грамотами Миколаївського обласного відділення (комітету) з фізичного виховання. У складі збірної команди Березанської ТГ грали: Дар’я Кобилінська і Карина Щербакова з Красного; Діана Осипова, Ніка Боднар і Валерія Тимченко з Березанки; Єлизавета Гузенко, Ольга Ященко, Анастасія Копчак, Наталя Котенко, Анна Рослик, Надія Кирильчук та Ірина Молєта з Комісарівки.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради дякує вчителям фізичної культури за відмінну підготовку спортсменів – Віктору Гречану (Комісарівка), Олександру Лозичному (Красне), Віталію Савчуку (Березанка) та спортивному представнику нашої команди від ОТГ Віктору Полякову.