День Європи відзначили святковим концертом "Європейський вернісаж"

Дата: 21.05.2021 21:53

21 травня в Березанці на площі біля селищного Будинку культури для мешканців громади відбувся концерт з нагоди святкування Дня Європи в Україні «Європейський вернісаж».

У виконанні викладачів Березанської дитячої музичної школи звучали твори європейської та світової класики. Це була справжня музична подорож країнами Європи. Із середньовічної Франції до північної Швеції. Із древньої Ірландії до середньовічної Венеціанської республіки. Із Голландії до Британії. Із Німеччини до Латинської Америки. Від Іспанії до України, в якій знаходиться центр Європи.

Вихованець музичної школи Ренат Каражей подарував глядачам відомий хіт групи «Європа» «Final Conndown».

Чудовий концерт, глядачі в захопленні, неперевершені емоції, настрій прекрасний.

Концертну програму підготували і провели: Тетяна Козонова (директор музичної школи, клас фортепіано), Геннадій Агафонов (клас ударних інструментів), Ірина Манзарук (клас фортепіано), Андрій Гончаренко (клас ударних і духових інструментів), Ярослав Рогатинський (клас баян).