Інформація про відпочинок окремої пільгової категорії громадян Березанської громади

Дата: 25.05.2021 15:04

До уваги мешканців Березанської територіальної громади!

Відділ соціального захисту населення, сім’ї, дітей та молоді Березанської селищної ради повідомляє, що відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення на період 2020-2023 років «Турбота», розроблено Порядок організації оздоровлення та відпочинку в санаторно-курортних закладах і базах відпочинку окремих пільгових категорій громадян за рахунок коштів обласного бюджету.

Відповідно до Порядку, право на оздоровлення мають:

• учасники бойових дій та члени їх сімей;
  • особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їх сімей;
  • учасники Революції Гідності та члени їх сімей;
  • члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, а саме: дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років), батьки загиблого (померлого) ветерана війни, діти цих батьків (віком до 18 років), неповнолітні брати, сестри загиблого (померлого) ветерана війни;
  • члени сімей осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, а саме: дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років), батьки загиблого (померлого), діти цих батьків (віком до 18 років), неповнолітні брати, сестри загиблого (померлого) (далі – отримувачі послуг), які зареєстровані та проживають на території Миколаївської області.

Хто із вказаної категорії громадян виявив бажання скористатися пільговим правом на оздоровлення, терміново, до 28.05.2021 року, зателефонувати до Березанської селищної ради за номером 06618930  (Матвієнко Наталія).