Інформація про хід голосування на підтримку проєктів Громадського бюджету-2021 Березанської селищної ради

Дата: 26.05.2021 10:38

Кількість голосів станом на 26.05.2021

Нагадуємо, що мінімально необхідна кількість голосів підтримки, яку необхідно набрати проєкту для включення до переліку проєктів, з яких визначаються проєкти-переможці, -  100 голосів. Проголосувати за проєкти ви можете одним із трьох способів:

1. За допомогою своєї гугл-пошти за посиланням:

1. За допомогою Бланку голосування на підтримку проєкту, поданого у 2021 році на конкурс Громадського бюджету Березанської селищної ради. Бланки голосування знаходяться у осіб, які подавали проєкти.
  2.  За допомогою Бланку голосування на підтримку проєкту, поданого у 2021 році на конкурс Громадського бюджету Березанської селищної ради у пункті супроводу Громадського бюджету  за адресою: Березанська селищна рада, кабінет № 34, вул. Центральна, 33, смт. Березанка.

Будь ласка, при голосуванні уважно заповнюйте встановлені форми, правдиво та повністю! Нагадуємо, що кожен має можливість підтримати не більш ніж 2 проєкти. Не допускайте голосування більш ніж за 2 проєкти однією особою!