В Березанській громаді проходить низка заходів з нагоди відзначення Дня захисту дітей

Дата: 27.05.2021 13:55

У Березанській селищній територіальній громаді  з нагоди відзначення Дня захисту дітей з 27 травня по 1 червня проводиться низка святкових заходів.

До цієї дати 27 травня на центральній площі перед селищним Будинком культури відбувся святковий концерт, підготовлений творчим гуртківсько-педагогічним колективом Будинку творчості школярів селищної ради.

На авансцені виступали вихованці БТШ солісти Нікіта Губернаторов, Мілена Безнисько, Ренат Каражей (вокальний керівник Сергій Коновалов), танцювальний колектив «Калейдоскоп» (керівник Любов Сагайдачна) та  фольклорно-етнографічний колектив «Світлиця» з аутентичним українським народним обрядом «Проводи весни, зустріч літа» під керівництвом Катерини Лозової.

Фото без опису Фото без опису

Учнів та гостей свята громади привітала перший заступник Березанської селищної ради Ірина Компанієнко: «Дитинство – найпрекрасніша пора в житті людини, це пора сподівань та мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Тож нехай ваші роки дитинства будуть яскравими та незабутніми. Зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів!»

Фото без опису Фото без опису

Наступним етапом святкової програми була військово-патріотична гра «Сокіл-Джура» для учнівських команд загальноосвітніх закладів Березанської громади. Про це в наступній публікації.