Відкриті уроки футболу на стадіоні «Фортуна» пройдуть за участі народних депутатів

Дата: 28.05.2021 15:29

Українська асоціація футболу України, Українська асоціація футболу України в Миколаївській області,  федерація футболу Березанської громади реалізовує соціальний проєкт «Відкриті уроки футболу».

30.05.2021 о 10:00  на стадіоні «Фортуна» в Березанці буде проведено фестиваль «Відкриті уроки футболу».

В заході приймають участь 100 дітей Березанської громади разом із супроводжуючими особами, викладачі фізичної культури загальноосвітніх закладів громади.

Запрошені: Березанський селищний голова Валерій Хоміцький, народні депутати України: Артем Черноморов, Олександр Пасічний, який є головою асоціації футболу в Миколаївській області та його перший заступник Олександр Балакін, депутат Миколаївської обласної ради Володимир Погадаєв.

Органівзатори заходу - федерація футболу Березанської громади і відділ ОКМС Березанської селищної ради.