ТОВ «ДТЕК Тилігульська вітроелектростанція» проводить ямковий ремонт дороги в напрямку на Краснопілля

Дата: 28.05.2021 13:26

ТОВ «ДТЕК Тилігульська вітроелектростанція» нині проводить ямковий ремонт дорожнього покриття на шляху від розвилки доріг на Анатолівку в бік Краснопілля.

Дані роботи реалізуються відповідно до Меморандуму про співпрацю з питань соціально-економічного розвитку  Миколаївської області, підписаного між Миколаївською облдержадміністрацією, Миколаївською обласною радою, Березанською селищною радою та ТОВ «ДТЕК Тилігульська вітроелектростанція».

Попередньо ДТЕК вже провів  аварійно-відновлювальні роботи на дорозі від траси Одеса-Новоазовськ до розвилки доріг на Анатолівку і Краснопілля.