На засіданні виконкому затвердили нові тарифи на комунальні послуги комунальних підприємств Березанської селищної ради

Дата: 28.05.2021 16:54

27 травня в залі засідань Березанської селищної ради під головуванням очільника громади Валерія Хоміцького відбувся виконком. В роботі засідання взяли участь 20 із 24 членів виконкому. На порядку денному розглядали 8 питань, які в результаті обговорення було прийнято одноголосно.

Зокрема, взяли до відома інформацію директора КП «Березань»  Наталії Синецької.про стан фінансово-господарської діяльності КП за квітень 2021 року Затвердили з 01.06.2021 тарифи на житлово-комунальні  послуги,  надані комунальними підприємствами Березанської селищної ради – Краснянське ЖКП, Краснопільське ГКП, Комісарівське ГКП, КП «Дмитрівське», КП «Ташинське». Затвердили заходи щодо відзначення Міжнародного дня захисту дітей, Дня молоді та Дня Конституції та інші земельні і соціальні питання.

Детально з рішеннями виконкому можна ознайомитися на сайті Березанської громади, розділ «Офіційні документи», підрозділ  «Рішення виконкому», перехід за посиланням https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1622444812/