Визначено переможницю за результатами конкурсу на посаду директора Комісарівського освітнього закладу

Дата: 08.06.2021 16:33

08.06.202 в приміщенні Березанської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Комісарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради (вівся відеозапис).

Конкурс проходив у три етапи: тестування, ситуаційне завдання та презентація перспективного плану розвитку освітнього закладу.

За результатами проведення трьох етапів конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комісарівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради, рішенням конкурсної комісії переможницею конкурсу визначено Вікторію Гузенко.

Прийнято рішення доручити голові конкурсної комісії направити лист Березанському селищному голові з рекомендацією укладення строкового трудового договору з Вікторією Гузенко, як такою, що успішно пройшла конкурсний відбір.

З переможцницею конкурсу Березанською селищною радою буде укладено контракт терміном на 6 років.

Загальний педагогічний стаж роботи Вікторії Гузенко складає 17 років.

Вітаємо Вікторію Іванівну на новій посаді, бажаємо творчого натхнення, плідної успішної праці на теренах керівника освітнього закладу!