Які проєкти конкурсу «Громада своїми руками» будуть реалізовані в Березанській ТГ? Обираємо до 20 червня!

Дата: 09.06.2021 13:34

Стартувало онлайн-голосування за проєкти конкурсу грантів ДТЕК «Громада своїми руками».

У Березанській громаді на конкурс було подано 14 заявок. До 20 червня кожен може віддати свій голос за вподобані проєкти, перейшовши за посиланням https://gromada.dtek.com/.

Кращі ідеї проєктів отримають додаткові бали до загальної оцінки та збільшать свої шанси на отримання грантів від ДТЕК. Виграти можна до 80 тис. грн.

«Громада своїми руками» - це конкурс грантів від ДТЕК з благоустрою та розвитку наших міст і сіл. У цьому році він проводиться також на територіях, де представлений бізнес ДТЕК Нафтогаз та ДТЕК ВДЕ.

ДТЕК, як відповідальна і надійна компанія, яка зацікавлена ??в сталому розвитку територій, прагне об'єднувати людей і допомагати їм робити кращими свої міста і селища. У цьому році понад 8000 українців стали членами ініціативних груп і взяли участь в розробці ідей і подачі заявок на участь в конкурсі.

Що нового в «Громаді своїми руками» -2021:

• проєкт розширив географію - тепер в ньому беруть участь 32 громади з 11 областей України

• акцент конкурсу в цьому році - на безбар'єрному середовищі та інклюзивності. З 662 поданих заявок близько 50% - проєкти заданої спрямованості.

Проєкт базується на принципах ESG і відповідає цілям сталого розвитку ООН.