Комісія з питань захисту прав дитини селищної ради розглянула низку важливих питань

Дата: 11.06.2021 10:45

10.06.2021 в приміщенні Березанської селищної ради  відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради.

На порядок денному розглядали 2 питання – про погодження вчинення правочину (смт. Березанка); 2 – про погодження на виготовлення землевпорядної документації (с. Щасливе); 1 – про погодження терміну перебування дитини  в КНП «Миколаївський обласний будинок дитини»  (під час засідання комісії було вирішено продовжити термін перебування дитини в зазначеному закладі); 1 – щодо визначення днів спілкування дітей з батьком; 1 питання щодо проживання та виховання  дитини в прийомній сім’ї.

Також звітувала староста Василівського старостинського округу та затвердили 26 індивідуальних планів  соціального захисту дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, дитини - сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.