Проєкти рішень виконкому від 06.2021

Дата: 10.06.2021 10:51

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну перебування малолітнього ... Максима Євгеновича в КНП  «Миколаївський обласний будинок дитини»

Проєкт рішення №... "Про  передачу автомобіля ГАЗ -2752-404 (ВЕ4276ВЕ) в господарське відання комунальному підприємству «Березань»

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу ... Оксані Сергіївні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Тетяні Олександрівні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Ліні  Олександрівні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Сергію Дмитровичу на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  визначення відповідального за збереження майна"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до складу комісії, створеної відповідно до рішення виконавчого комітету від 15.07.2020 р. № 32 «Про створення місцевої комісії для формування пропозицій стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа»

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну Перебування малолітнього … Максима …в КНП  «Миколаївський обласний будинок дитини»

Проєкт рішення №... "Про затвердження плану заходів з організації роботи щодо складання прогнозу селищного бюджету Березанської селищної ради на 2022-2024 роки"

Проєкт рішення №... "Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету  селищної ради на ІІІ квартал 2021 року"

Проєкт рішення №... "Про уповноваження старости Лиманівського старостинського округу

Березанської  селищної ради на вчинення делегованих повноважень"

Проєкт рішення №... "Про упорядкування  адресного господарства об’єкту нерухомого майна"