Проєкти рішень виконкому від 06.2021

Дата: 10.06.2021 10:51

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 23.06.2021 року

Проєкт рішення №... "Про  передачу автомобіля ГАЗ -2752-404 (ВЕ4276ВЕ) в господарське відання комунальному підприємству «Березань»

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу ... Оксані Сергіївні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Тетяні Олександрівні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Ліні  Олександрівні на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  надання дозволу … Дмитру …на вчинення правочину"

Проєкт рішення №... "Про  визначення відповідального за збереження майна"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до складу комісії, створеної відповідно до рішення виконавчого комітету від 15.07.2020 р. № 32 «Про створення місцевої комісії для формування пропозицій стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа»

Проєкт рішення №... "Про продовження терміну Перебування малолітнього … Максима …в КНП  «Миколаївський обласний будинок дитини»

Проєкт рішення №... "Про затвердження плану заходів з організації роботи щодо складання прогнозу селищного бюджету Березанської селищної ради на 2022-2024 роки"

Проєкт рішення №... "Про  затвердження плану роботи виконавчого комітету  селищної ради на ІІІ квартал 2021 року"

Проєкт рішення №... "Про уповноваження старости Лиманівського старостинського округу

Березанської  селищної ради на вчинення делегованих повноважень"

Проєкт рішення №... "Про упорядкування  адресного господарства об’єкту нерухомого майна"

Проєкт рішення №... "Про упорядкування адресного господарства житлового будинку, розташованого в межах території Березанської селищної ради  смт Березанка, вулиця  Дмитра Донцова Миколаївського району Миколаївської області, який належить Климко Надії Володимирівні"

Проєкт рішення №... "Про внесення змін до додатку 2 рішення виконавчого комітету від 16.07.2019 № 61 «Про створення комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам, та затвердження Положення про неї»

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про заходи по проведенню боротьби з карантинними організмами на території Березанської селищної ради"

Проєкт рішення №... "Про затвердження типових форм договорів, стороною яких є Березанська селищна рада"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про порядок ведення договірної роботи в Березанській селищній раді"