Рішення XII сесії VIII скликання від 16.06.2021

Дата: 16.06.2021 16:37

Порядок денний ХІІ сесії  VІІІ скликання

Список депутатів і Результати поіменного голосування

Протокол засідання № 12 від 16.06.2021

Рішення № 1 "Про внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян  на території Березанської селищної ради  Миколаївської області на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії 27.10.2017 № 9"

Рішення № 2 "Про затвердження Положення про заохочувальні відзнаки селищного голови Березанської селищної ради"

Рішення № 3 "Про припинення дії контракту, укладеного з керівником комунального підприємства «Березань»

Рішення № 4 "Про створення юридичної особи комунального підприємства «Джерело» Березанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області та затвердження його Статуту"

Рішення № 5 "Про внесення змін до Регламенту роботи Березанської селищної ради VІІI скликання"

Рішення № 6 "Про зміну найменування та затвердження в новій редакції Положення відділу освіти, культури, молоді та спорту Березанської селищної ради"

Рішення № 7 "Про надання згоди на безоплатне прийняття індивідуально визначеного майна зі спільної власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Миколаївської області у комунальну власність  Березанської селищної ради"

Рішення № 8 "Про припинення  Прогресівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів

Березанської селищної ради Миколаївської області шляхом ліквідації (закриття)"

Рішення № 10 "Про перепрофілювання (зміну типу) Ташинського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Березанської селищної ради Миколаївської  області"

Рішення № 11 "Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян за рахунок коштів селищного бюджету"

Рішення № 12 "Про  внесення змін до адреси юридичної особи Служби у справах дітей Березанської селищної ради"

Рішення № 13 "Про внесення змін до рішення  від 17.03.2021р. № 22 «Про внесення змін до рішення від 13.11.2020р № 1 «Про утворення фінансового відділу Березанської селищної ради» (рішення втратило чинність згідно з рішенням від 17.11.2021 № 2)

Рішення № 14 "Про затвердження Бюджетного регламенту бюджетного процесу Березанської селищної ради"

Рішення № 15 "Про  внесення змін до  бюджету Березанської  селищної  територіальної громади на  2021 рік" (знято з контролю згідно з рішенням № 1  від 22.02.2022)

Рішення № 16 "Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації"

Рішення № 17 "Про затвердження звіту комісії з вивчення питання щодо роботи  медичних  закладів громади"

Рішення № 18 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ТОВАРИСТВУ  З  ОБМЕЖЕНОЮ  ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ"

Рішення № 19 "Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок товариству з обмеженою відповідальністю «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Рішення № 20 "Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ТОВ «ДТЕК ТИЛІГУЛЬСЬКА ВІТРОЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ»

Рішення № 21 " Про визначення земельної ділянки для постійного зберігання ґрунту"

Рішення № 23 " Про зарахування земельних ділянок до земель запасу Березанської селищної ради"

Рішення № 25 "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 27 "Про дозвіл на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам України"

Рішення № 28 "Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності громадянці України Задирко Аллі Андріївні"

Рішення № 29 "Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)"

Рішення № 30 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці України"

Рішення № 31 "Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки"

Рішення № 32 "Про передачу земельної ділянки у власність громадянину  України"

Рішення № 33 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу прав на земельних торгах у формі аукціону"

Рішення № 34 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу прав на земельних торгах у формі аукціону"

Рішення № 35 "Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу прав на земельних торгах у формі аукціону"