Вітання Березанського селищного голови з Днем дільничного офіцера поліції

Дата: 18.06.2021 14:54

Шановні дільничні інспектори поліції Березанської громади! Щиро вітаємо вас із професійним святом!

Ви – представники найпершої і найважливішої ланки правоохоронних органів, найбільш наближені до людей, до їх проблем, болю та тривог.

Служба дільничного потребує надзвичайної професійності і самовіддачі, вміння розуміти складні життєві ситуації, соціальні конфлікти. Щоденно ви забезпечуєте спокій і правопорядок на своїй дільниці, і, безперечно, від роботи кожного з вас залежить безпека і порядок в нашому селищі та державі.

Тож нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях людей.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, щастя, миру, злагоди та успіхів у вашій почесній праці!

Від імені старост, виконавчого комітету, депутатів селищної ради, селищний голова Валерій Хоміцький.