Дата: 23.06.2021 14:30

Березанська селищна рада хоче поділитися ще однією приємною новиною в освітянській сфері.

За підсумками І (регіонального) етапу Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв молодшої вікової групи Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») переможцем визначено рій «Ми роду козацького діти» Березанського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Березанської селищної ради.

Звіт наших маленьких козачат за рішенням експертної комісії (журі) удостоєний I місця серед дев’яти роїв нашого регіону.

Тепер по праву рій Березанського навчального закладу представлятиме Миколаївську область на ІІ підсумковому етапі Всеукраїнського заочного конкурсу звітів про роботу роїв гри «Сокіл» («Джура»).

Березанська селищна рада і громада пишається успіхами нашого молодого покоління і належним патріотичним вихованням в освітньому закладі, зокрема виховнику Юрію Гайвану і педагогу-організатору Наталії Журбі. Дякує батькам за достойне виховання дітей. Удачі на підсумковому конкурсі!