Громадське обговорення проєкту Правил благоустрою території населених пунктів Березанської селищної ради

Дата: 23.06.2021 16:02

Березанська селищна рада виносить на громадське обговорення проєкт Правил благоустрою території населених пунктів Березанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області.

Обговорення триватиме один місяць з моменту опублікування оголошення на офіційному сайті Березанської громади, а саме: з 23.06.2021 по 23.07.2021.

Березанська селищна рада прийматиме пропозиції протягом вказаного періоду за телефоном (050)543-22-12 (Ігор Вікторович Рогальов) або на електронну адресу radabrz@ukr.net

ПРАВИЛА благоустрою території населених пунктів Березанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області (завантажити документ)