Урочистості з нагоди Дня Конституції та Дня молоді в Березанській громаді

Дата: 25.06.2021 14:44

25 червня в Березанському селищному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений Дню Конституції України та Дню молоді.

Конституція України – це оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності нашої країни. Це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення нашого суспільства.

З державним святом присутніх заходу привітали Березанський селищний голова Валерій Хоміцький та депутат Миколаївської районної ради Antonina PohadaievaАнтоніна Погадаєва, які сказали, що Конституцію, як гарант державного закону, нам усім треба знати, поважати і дотримуватись.

Фото без опису Фото без опису

Був і сюрприз не за сценарієм. Антоніна Антонівна зі сцени привітала очільника громади Валерія Альбіновича з днем народження: «Ви, як керманич громади, відповідаєте за всіх нас. Я знаю, що Ви робите все, щоб наша громада розвивалася. Тому бажаю мудрих, правильних, виважених рішень, щоб їх втілити в життя. Поваги від людей і терпіння».

Традиційно з нагоди Дня Конституції відбулася церемонія нагородження мешканців Березанської громади подяками і грамотами за сумлінну і бездоганну працю, активну життєву позицію та професіоналізм.

Подяк удостоєні

- Віктор Поляков – директор ДЮСШ

- Тетяна Григоренко – керівник Малахівської філії Березанського ЗЗСО

-Галина Качуряк – вихователь Березанського дитсадка «Сонечко»

- Тетяна Кравець – керівник гуртка БТШ

- Ірина Зіміна-Яценко – директор Березанського СБК

- Валентина Волкова – бібліотекар Краснопільської бібліотеки

- Борис Гамуга – пресувальник-віджимач харчової продукції фірми «Мрія»

- Любов Ромасюк – головний спеціаліст відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Березанського міжрайонного управління, Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

- Любов Пєткова - заступник начальника відділу надання соціальних послуг Березанського центу зайнятості

- Юрій Віхорєву - лісничий Березанського лісництва

- Віра Шапаренко – диспетчер АТ «Миколаївгаз»

- Ольга Швед – бухгалтер правління Березанського РСТ

- Петро Прядко – пожежник-рятувальник 8 державної пожежно - рятувальної частини головного управління ДСНС України у Миколаївській області

- Марія Манзарук – завідувачка амбулаторією моно-практики с. Краснопілля, лікарю загальної практики, сімейний лікар

- Вадим Швець – лікар невропатолог КНП «Березанська центральна районна лікарня» Березанської селищної ради

Фото без опису Фото без опису

На святковому концерті було нагороджено переможців турніру з настільного тенісу, який проводився дитячо-юнацькою спортивною школою 24 червня до Дня молоді.

Грамотою, кубком та медаллю нагороджено: за III місце Віктор Поляков,

за II місце Неля Холявчук, за I місце Сергій Ташкінов.

На святковій сцені виступали самодіяльні артисти громади: Катерина Лозова,

учні Калинівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів під керівництвом педагога-організатора Білої Ольги, сімейний дует Лариса Діденко та Богдан Білий, творчий колектив Ташинського БК «Різні» під керівництвом Євгена Кузнєцова, Роза Жевлоченко.

Ведучі заходу – Ірина Зіміна-Яценко та Віктор Поляков.