В Березанській громаді відкрито поліцейську станцію

Дата: 24.06.2021 17:09

У Березанській територіальній громаді 24 червня відбулося офіційне відкриття поліцейської станції у будівлі військкомату

Відсьогодні наша громада з чисельністю понад 10 тисяч населення, яке проживає в 35 населених пунктах, має свою поліцейську станцію та дільничного офіцера поліції – старшого лейтенанта поліції Віктора Петровича Михайленка.

До традиційного перерізання червоної стрічки були запрошені начальник Головного управління Національної поліції у Миколаївській області полковник поліції Сергій Шайхета та Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.

Фото без опису Фото без опису

«Селищна рада завжди тісно співпрацювала з поліцейською дільницею і готова за потреби фінансово підтримувати. Селищна рада і поліція стоїть на захисті законних прав наших людей» - сказав очільник Березанської громади.

Довідково: дільнична станція розташована на 2-му поверсі військкомату.

Дільничний офіцер поліції Віктор Петрович Михайленко здійснює особистий прийом громадян у вівторок і четвер з 9-ої до 12-ої години. В інші дні телефонувати за номером (095)205-23-90, вихідні: субота і неділя.