Проєкти рішень виконкому від 07.2021

Дата: 29.06.2021 10:06

Порядок денний виконкому від 02.07.2021

Проєкт рішення №... "Про  утворення  місцевої  комісії   для  формування  пропозицій   стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання  житла та  приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку  малих  групових  будинків та  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про місцеву комісію для формування пропозицій стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"

Проєкт рішення №... "Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна"

Проєкт рішення №... "Про затвердження актів з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про надання погодження  фізичній особі-підприємцю Гричан О.І. наздійснення виносної торгівлі та тимчасове розміщення батуту"

Проєкт рішення №... "Про затвердження Положення про пункт  прокату технічних та допоміжних засобів пересування у Центрі з надання соціальних послуг Березанської селищної ради"