Повідомлення RASFF: виявлено несанкціоновану речовину етиленоксид (32.5 mg/kg - ppm) в харчовій добавці з Туреччини

Дата: 29.06.2021 16:11

До Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області  надійшов лист Держпродспоживслужби від 22.06.2021 11.1.3-26/14729 «Щодо повідомлення RASFF № 2021.2966-fup7».

Відповідно до повідомлення, виявлено несанкціоновану речовину -етиленоксид (32.5 mg/kg - ppm) в харчовій добавці (Locust Bean Gum), що експортувалась з Туреччини (постачальник: Cargill Tarim Ve Gida Sanayi Ticaret AS, Atasehir/Istanbul) до України (отримувач: ТОВ «Тетра ак»).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Березанське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка,  57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua.