Стратегічна рада Березанської селищної територіальної громади погодила проєкт стратегії Березанської ЕКО-громади для винесення на громадське обговорення

Дата: 01.07.2021 18:01

01 липня Стратегічна рада Березанської селищної територіальної громади на черговому засіданні погодила проєкт стратегії Березанської ЕКО-громади щодо винесення його на громадські слухання, за підсумками яких – на розгляд сесії селищної ради.

На засіданні було заслухано презентацію експертки ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва» Татьяна Золотухина. За підсумками презентації представники громадськості, місцеві депутати і посадовці разом з експертами коаліції #ГромадськаПрефектура прийняли за основу проєкт Стратегії Березанської селищної громади на 2021 – 2024 р.

Фото без опису Фото без опису

Також Стратегічна рада продовжила збір проєктних ідей від місцевих посадовців, депутатів, громадських організацій та жителів територіальної громади. Так, депутат селищної ради та керівник ГО «ЕКО Березань» Олексій Сидорчук на засіданні Стратегічної ради презентував проєктну ідею формування туристичного ЕКО-маршруту «ПЕРЛИНА ПІВДНЯ на СОСИЦЬКОМУ ЛИМАНІ».

Фото без опису Фото без опису