Березанський селищний голова привітав випускників із закінченням школи та вручив золоту і срібні медалі

Дата: 01.07.2021 11:10

Сьогодні Березанський селищний голова Валерій Хоміцький привітав із закінченням школи випускників 11 класу Березанського закладу загальної середньої освіти, їхніх батьків, вчителів та класного керівника Ліну Олександрівну Самойленко та особисто вручив 23-ом юнакам і дівчатам свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Особливо приємним був момент вручення золотої медалі Анастасії Колібабчук та срібних медалей Анастасії  Райлян і Єлизаветі Лях, які по праву отримали ці високі нагороди за особливі успіхи у навчанні, за наполегливу працю протягом усіх одинадцяти років навчального процесу та постійної роботи над собою.

Фото без опису Фото без опису

Валерій Хоміцький: "Захоплююсь і пишаюся нашою енергійною, талановитою, інтелектуальною молоддю нашої громади. Попри складний навчальний рік учні разом з учителями долали усі труднощі і впевнено підійшли до закінчення навчального процесу. Щиро зичу усім випускникам щасливої дороги в доросле життя, широких горизонтів, досяжних цілей та невичерпних можливостей. Велика подяка вчителям і батькам за чудову молодь, яка, сподіваюсь, скоро увійде в активне життя нашої громади".