Обговорення  проєкту Стратегії розвитку Березанської селищної територіальної громади 2020-2024 (оновленої)

Дата: 02.07.2021 13:39

Обговорення  проєкту Стратегії розвитку

Березанської селищної територіальної громади 2020-2024 (оновленої)

На виконання розпорядження Березанського селищного голови від 02.07.2021 № 228-р.о. «Про проведення  громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Березанської селищної територіальної громади 2020-2024 (оновленої)» та з метою вирішення спільних проблем мешканців громади, реалізації спільних завдань щодо економічного зростання інвестиційної привабливості, якості життя у громаді через ефективне використання ресурсів та реалізацію спільних інтересів влади, громади та бізнесу розміщуємо для громадського обговорення проєкт Стратегії розвитку Березанської селищної територіальної громади 2020-2024 (оновленої).

Примітка: У звязку з великим обсягом документу, його для зручності поділено на три частини (файли). Зміни та доповнення в тексті документу виділено кольоровим шрифтом.

У разі наявності зауваження та пропозицій, залишайте у коментарях на цій сторінці.

1 частина: Проєкт Стратегія оновлена (завантажити)

2 частина: Додаток 1 СЕО (завантажити)

3 частина: Додаток 5 Оперативні цілі та заходи (завантажити)