Виконком Березанської селищної ради: прийнято важливі рішення

Дата: 02.07.2021 14:54

02.07.2021 в залі засідань Березанської селищної ради під головуванням очільника громади Валерія Хоміцького відбулося засідання виконкому, в роботі якого взяли участь 23 із 25 членів виконкому. На порядок денний було винесено 6 питань, в результаті обговорення яких всі було прийнято за більшістю голосів.

Важливим для прийняття рішення було питання: про  утворення  місцевої  комісії   для  формування  пропозицій   стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання  житла та  приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку  малих  групових  будинків та  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та затвердження Положення про місцеву комісію.

Місцева комісія є консультативно-дорадчим органом Березанської селищної ради, основними напрямками роботи якої будуть:

- формування потреб щодо спрямування субвенції за напрямками, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 (далі – Порядок та умови) та підготовка відповідних пропозицій;

- формування та затвердження списку дітей, які перебувають на квартирному обліку;

- затвердження списку дітей для виплати грошової компенсації;

- надання погодження щодо житлових об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію;

- перевірка наявності у дитини статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування, особи з їх числа;

- перевірка наявності документів про перебування дитини на квартирному обліку;

- перевіряє наявності документів, що подаються для придбання житла, передбачених пунктом 11 Порядку та умов;

- проведення обстеження житлового приміщення, що купується.

Також важливим було рішення про затвердження Положення про пункт  прокату

технічних та допоміжних засобів пересування для громадян з обмеженими фізичними можливостями у Центрі з надання соціальних послуг Березанської селищної ради.

Прийняті рішення будуть опубліковані в строки згідно з чинним законодавством на офіційному сайті Березанської громади в розділі «Офіційні документи», підрозділ «Рішення виконавчого комітету», посилання https://berezanska-gromada.gov.ua/news/1625225796/.