Проєкти рішень виконавчого комітету від 07.2021

Дата: 05.07.2021 11:31

Порядок денний засідання виконавчого комітету Березанської селищної ради від 07. 07.2021 року

Проєкт рішення №... "Про затвердження протоколу № 1 від 05.07.2021 року засідання  місцевої  комісії  для формування пропозицій стосовно потреби спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та  забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа"

Проєкт рішення №... "Про затвердження акту з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам"

Проєкт рішення №... "Про затвердження  загального квартирного обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа"