Вітання Березанського селищного голови з Днем селища Березанка

Дата: 09.07.2021 08:49

Шановні мої земляки, вітаю вас із Днем селища Березанка!

Сьогодні приємна подія в нашому рідному селищі – святкуємо 155 років від моменту заснування поселення з історичною назвою Александерфельд.

Кожен із нас у цей святковий день відчуває себе часточкою великої родини. Це свято об’єднує нас усіх, кому дорога наша рідна Березанка.

Наше селище славиться людьми – талановитими, щирими, добрими, працьовитими, які створюють матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє.   Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці  Березанка живе і має свою цікаву історію, сьогодення і перспективне майбутнє.

Для мене Березанка – це материнська колискова, це велика родина, це юності перше кохання, це моя мала батьківщина. Тут я народився, виріс і нині працюю на благо громади. Тут моє серце, тут мої найкращі помисли про матеріальне й духовне збагачення рідного селища.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чиї мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим у розвитку рідної Березанки та підтримують славетні традиції свого народу.

Від щирого серця й від усієї душі зичу усім нам  здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх гарних справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє нас на нові звершення, на нові добрі починання.

Тож нехай і надалі процвітає наше селище, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, влада, всіляко будемо у цьому сприяти.

Зі святом вас, шановні березанці!

З повагою, Березанський селищний голова Валерій Хоміцький.